Hoofdnavigatie

Overleg

Wmo-Cliëntenraad

Gezien Reinders vertegenwoordigt het Solgu en is met anderen lid van de Wmo-cliëntenraad. De leden zijn onafhankelijk. Dáár proberen we ‘uit te vinden’ hoe compensatie eruit moet zien, en te bedenken wanneer je daarop recht hebt.

De gemeente moet leren hoe zij echt iets doet aan de participatie van mensen met beperkingen. En wij, de klanten, moeten op een heel andere manier naar ons leven kijken. Wij zijn jarenlang gewend geweest om onze vraag aan te passen aan de voorzieningen die konden worden verstrekt.
Bij wijzigingen in het beleid is de gemeente verplicht de Wmo-cliëntenraad om advies te vragen. De raad heeft ook het recht advies uit te brengen over andere zaken die mensen met een handicap of chronische ziekte betreffen.
In de Wmo-cliëntenraad zitten zowel cliënten van de Wmo als vertegenwoordigers van belangenorganisaties, zoals het Solgu.

Voorzitter van de Wmo-cliëntenraad is Martijn van Andel.

Lees meer, Doel van de Kanteling

Lees meer, Op weg naar een gekantelde modelverordening

Lees meer, Goedkoopst compenserend

Lees meer, De waarde van het huisbezoek

Let op: opent in een nieuw venster  Stuur dit bericht door

Solgu Medewerkers | Maak je eigen badge